Nasza firma Studio Kojder, działająca pod marką ARCHITEKCI KOJDER jest kontynuacją prowadzonej wcześniej pracowni Kojder & Kojder Architekci oraz Atelier Kojder & Kojder od 1989 roku z siedzibą w Bielsku-Białej oraz Kętach.

Nasz główny Architekt mgr inż. Bogdan Kojder ukończył z wyróżnieniem studia architektury na Politechnice Krakowskiej i posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży architektonicznej, budowlanej oraz administracyjnej. Posiada również uprawnienia do projektowania bez ograniczeń oraz uprawnienia konserwatorskie. Nasze biuro współpracuje z wyspecjalizowanymi projektantami, konstruktorami, instalatorami, geodetami oraz technologami.

Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, po to by móc zaprojektować im wymarzone miejsce, dom, wnętrze, czy biuro. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania. Projektujemy funkcję budynku i wnętrza zgodnie ze sztuką architektury.

ARCHITEKCI KOJDER – Jesteśmy rodzinnym biurem architektonicznym i projektowym. Świadczymy usługi w zakresie architektury na terenie Małopolski, Podbeskidzia i Śląska. Decydując się na współpracę z naszą pracownią stawiasz na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

– Projektujemy budynki użyteczności publicznej

– Projektujemy domy

– Projektujemy wnętrza mieszkalne i biurowe

– Robimy adaptacje gotowych projektów powtarzalnych

– Wykonujemy projekty koncepcyjne wnętrz i budynków

– Projektujemy ogrody i podjazdy

– Projektujemy elewacje budynków

– Oferujemy szkic architektoniczny u klienta lub w naszym biurze

Skontaktuj się z nami! Zaprojektujemy Twoje wymarzone miejsce!

Zadzwoń 798 909 680 lub napisz maila na architekci@kojder.pl.

Zapraszamy także do zakładki KONTAKT